02.10.2019

Na jesenných BMD sa predstavila aj Poézia

Druhú polovicu septembra nám večery skrášlili Bratislavské módne dni. Počas štyroch dní módy sa predstavili desiatky návrhárov nielen zo Slovenska, ale aj z Indonézie, Číny alebo Rumunska. Šancu zažiariť dostali vďaka projektu Nové tváre módnej scény aj mladé návrhárky, ktoré so svojimi dizajnmi súťažili na tému Milan Rastislav Štefánik. Aj týmto spôsobom si pripomenuli dôležitú úlohu, ktorú zohral v histórii Slovenska.

Partnerom Bratislavských módnych dní sa tento rok premiérovo stala aj kolekcia vín Vitis Poézia. Vďaka tejto jedinečnej spolupráci sa pod jednou strechou stretlo viacero druhov umenia, ktoré sa navzájom dopĺňajú – móda, poézia a kvalitné slovenské víno. Bohatý výber chutných vín potešil všetkých hostí vrátane známych televíznych moderátorov, hercov, módnych návrhárov, VIP hostí a dokonca aj politikov.

„Som rád, že sa nám podarilo prepojiť náš svet vína so svetom módy, predovšetkým preto, že sa  na ňom prezentujú nielen renomované osobnosti z oblasti módneho návrhárstva ale  aj nové módne talenty. Veríme, že aj ochutnávka našich vín Vitis Poézia v novom atraktívnom  dizajne, prispela k príjemnej atmosfére Bratislavských módnych dní,“ povedal konateľ spoločnosti Vitis Pezinok Peter Krúpa.